Hakkımızda

Le Rena Lens

Evet! larenalens.com’da KAPIDA ÖDEME ile sipariş verebilirsiniz. Ödemenizi ürün kapınıza geldikten sonra kargo elemanına NAKİT olarak yapabilirsiniz.

Türkiye’nin en iyi kargo firmalarından biri olan Yurtiçi Kargo ile çalışmaktayız.

larenalens.com ‘da, saat 17:00’a kadar verilen tüm siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Ancak bu, siparişinizin aynı gün teslim edileceği anlamı taşımamaktadır. Gönderilerimizi Konya’ daki mağazamızdan yapmaktayız. Sipariş teslimat süreleri ise şöyledir; Konya ‘ya 600 Km. mesafedeki illere siparişinizi müteakiben ortalama 1 sonraki gün; 600 km.’den uzak olan illere ise ortalama 2 iş günü içerisinde teslimat yapılmaktadır. Ancak bunun tek istisnası MOBİL Bölgelerdir.

MOBİL BÖLGE NEDİR?
Yurtiçi Kargo’nun şubesinin olmadığı operasyonel olarak standart hizmet alanları dışında kalan ve haftanın ancak belirli günlerinde teslimat yapılan yerleşim birimleridir. Bu nedenle Mobil bölgelere gönderilecek olan kargolarda teslim süreleri değişiklik gösterebilmektedir.
Larenalens.com ‘dan yapmış olduğunuz alış verişler ilgili olarak, tüm sipariş süreçlerinizi sistemimize tanımlamış olduğunuz e-mail hesabınızdan takip edebilirsiniz. Kargonuz Yurtiçi Kargo’ ya teslim edildiğinde, sistemimize tanımlamış olduğunuz Cep Telefonunuza KARGO TAKİP NUMARASI SMS olarak gönderilmektedir. Kargonuzun tüm hareketlerini KARGO TAKİP NUMARASI ile YURTİÇİ KARGO resmi internet sitesinden kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Türkiye’nin her yerine Kargo Bedeli yalnızca 30 TL’dir. 170 TL ve üzeri alış verişlerinizde ise Kargo BEDAVADIR.
Kapıda ödeme ile yapılan alış verişlerde teslimatı sağlayan kargo firması, tıpkı bir banka işlevi görmektedir. Bunun için de tahsilat hizmeti sağladığı kişiden komisyon kesmektedir. Gozluksaatlens.com’ dan yapacağınız kapıda ödemeli alış verişlerde bir kereye mahsus olarak 15,00 TL komisyon bedeli ürün fiyatına ek olarak yansıtılmaktadır.
Evet, yurt dışına kargo gönderiyoruz fakat yurtdışı siparişlerinde kargo bedeli müşterimize yansımakta ve kapıda ödeme yapılmamaktadır.
Evet toptan satışımız bulunmaktadır. Bunun için bize 0545 961 15 65 numaralı telefondan ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
Larenalens.com’dan satın almış olduğunuz ürünü açmadığınızda herhangi bir mazaret göstermeksizin 14 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.
Kargo ile tarafınıza ulaşan ürünü teslim aldığınızda kontrol etmenizi öneriyoruz. Eğer ürününüz taşıma esnasında zarar görmüşse, ürünü teslim almadan önce kargo yetkilisine muhakkak “tutanak” tutturarak, kolinizi iade etmenizi rica ederiz. Tutanak olmaması durumunda kargonun sebebiyet verdiği ürün hasarından dolayı zararımızı maalesef kargo şirketinden tazmin edememekteyiz. Bu şekilde de siz değerli müşterimize ürün bedelinin iadesini yapamamaktayız. Bu konuda gerekli hassasiyeti göstermenizi değerli müşterilerimizden önemle rica ederiz.

Evolutionu200b

In June 2014 we opened a Mega Lifestyle Store and Cafu00e9 Bar at 23/100 Don McKinnon Drive, Northridge Plaza, Albany. With over 4000 product lines available this is a one stop shop for all your healthy food needs. With more space at our new store we can offer you more products, more room to move and fresh organic smoothies, juices, coffees and food to go.

Customer

We cater for a wide range of customers, offering many specialist products e.g. gluten-free, fair trade, vegan and raw foods.

Our Mission

We look forward to bringing you the best quality and variety of organic and healthy products either online or from our friendly team at our Amino Organic store.

0
Satisfied Clients
0
Projects a Year
0
Awards Won
0
Support Tickets

Meet Our Team

Marcosinacioluz

Designer

Wingcitymedia

Photographer

Tee3sports

Designer

Aussiemines

C.E.O